Відео


О книге Урантии

Коротка історія про виникнення Книги Урантії — факти щодо її походження, історія початкової компоновки і підготовки до публікації Книги Урантії (відео російською мовою).

http://www.youtube.com/watch?v=8La1vHnllzc

https://www.youtube.com/watch?v=9CkbbohKDoY

Подорож через Всесвіт

Перегляньте захоплююче відео "Подорож через всесвіт", створене арт-дизайнером Gary Tonge (UK). Відео розроблено на основі графічних творів художника, які ілюструють Книгу Урантії. На своєму сайті Visionafar Gary Tonge також пропонує прінт карти "The Master Universe map".

Перейти на сайт http://www.visionafar.com


Перемагаючи невизначеність

Режисер Річард Джерніган досліджує версію Книги Урантії про життя та вення Ісуса на тлі сучасного Ізраїлю і палестинських територій.

Медитативний і інформативний, фільм "Перемагаючи НЕВИЗНАЧЕНІСТЬ" показує нам ті місця, де Ісус жив і навчав, так, як це описано в Книзі Урантії. Єрусалим, Назарет, Галілейське море і інші ключові місця показані немовби свіжим поглядом, зі співчуттям і симпатією до людей, що живуть в країні з більш ніж 4000-річною історією всюдисущого випадкового насильства.

Лауреат премії "Оскар", актрисса Марсія Гей Харден супроводжує фільм цитатами з книги Урантії, відроджуючи до життя незвичні, але універсальні істини з життя і навчань Ісуса, навчань, які виходять далеко за межі християнства, заради блага для всього людства.

  http://www.afeastofuncertainty.com

  Дивитись фільм на EX.UA

  Дивитись ВКонтакті


 

Перша проповідницька подорож Іісуса по Галілеї


 Анімція "Перша проповідницька подорож по Галілеї" (Документ 146), виконана проектом "The Urantia Book OutReach Organization".
Перша частина з двох роликів з російськими субтітрами.

Сайт проекту "The Urantia Book OutReach Organization"

  Дивитись ролик ВКонтакті    Завантажити з EX.UA

https://www.youtube.com/watch?v=RJTEQt6OyOc

Народження нового бачення

Це відео - лише намагання
зобразити
перспективу і велич, величність і красу, яку можна побачити в інших, розвинутих зоряних системах в нашому локальному всесвіті.

Дивитись на YouTube