Про Міжнародну Урантійську Асоціацію

Міжнародна Урантійская Асоціація — UAI (URANTIA ASSOCIATION INTERNATIONAL), до якої входить Урантійська Асоціація України є всесвітньою організацією людей, що усвідомили для себе значення і цінність Книги Урантії та її вчень.

Міжнародна Урантійська Асоціація (або МУА) була заснована у 1992 р. Фондом Урантії (Urantia Foundation) у формі братської організації для розширення діяльності фонду Урантія - видавця і офіційного опікуна Книги Урантії.

Основною функцією Міжнародної Урантійской Асоціації є сприяння поглибленому вивченню Книги Уарантії та сприяння поширенню її вчень в усьому світі.

Веб-сайт МУА - http://www.urantia-uai.org/

МУА з часів заснування:
  • проводить навчальну діяльність, що базується на роботі груп читачів Книги Урантії;
  • надає навчальні матеріали і всебічну допомогу таким групам;
  • підтримує проведення семінарів та конференцій;
  • підтримує розвиток інформаційних та інтерактивних веб-сайтів стосовно цілей МУА;
  • виконує різноманітні публікації та видає часописи з метою формування основи для соціальної адаптації та взаємодії читацьких груп та проектів, спрямованих на підтримку зростаючої громади читачів і прихильників Книги Урантії та її вчень в усьому світі.
МУА проводить свою діяльність на п'яти континентах, і на сьогоднішній день має своїх членів в таких країнах, як Аргентина, Австралія, Болівія, Бразілія, Канада, Чілі, Колумбія, Естонія, Фінляндія, Франція, Мексика, Нова Зеландія, Перу, Пуерторіко, Сенегал, Іспанія, Великобританія та Ірландія, Сполучені Штати, Уругвай, Україна і Росія.

У своїй діяльності МУА керується Статутом і Хартією. Статут і Хартію МУА на англійській мові можна завантажити звідси: http://www.urantia-uai.org/overview.html

Графічно структуру МУА зображено на малюнку ось тут: http://www.urantia-uai.org/pdfs/UAI_Org_Chart.pdf

МУА формується з п'яти незалежних адміністративних організаційних гілок:
  • Представник ради членів (Representative Council)
  • Рада з міжнародних питань (International Service Board)
  • Судова комісія (Judicial Commission)
  • Національні Асоціації (National Associations)
  • Локальні Асоціації (Local Associations).
Членом Міжнародної Урантійської Асоціаціє може стати будь-яка людина, що є читачем Книги Урантії, поділяє цінності Книги Урантії і погоджується з метою і завданнями діяльності МУА. Щоб стати членом МУА треба звернутися до своєї локальної асооціації (ассоціації у своїй країні) або заповнити заявку на головному сайті МУА.

Для набуття повного членства необхідно повністю прочитати Книгу Урантії, поділяти мету і завдання МУА та Фонду Урантії і бути згодним із положеннями Статуту (Charter) і Статутних норм (Bylaws) UA. До тих пір, поки людина повністю не завершить процес читання Книги Урантії, її членство може бути тільки неповним. Умовним членом вважається особа, яка проживає на території країни, де поки що не існує локальної або національної асоціації.

4 грудня 2010р. було сформовано Урантійську Асоціацію України (УАУ). Детальніше про це див. у блозі http://urantia-ukraine.livejournal.com/5285.html

Для вступу в Урантійську Ассоціацію України Вам необхідно заповнити анкету-заявку, яку ми надішлемо за запитом на цю адресу info@urantia.org.ua